تلکس البرز آنلاين: بهترين هتل هاي جديد سال 2013
دوشنبه، 6 آبان 1392 - 15:58     کد خبر: 18321

البرز آنلاين: سال گذشته حدود هزار هتل جديد در سطح جهان باز شد. ما تعدادي از آنها را از 57 كشور جهان گلچين كرده ايم تا بهترين آنها را شناسايي كنيم. فهرست ما را پيگيري كنيد.

به گزارش البرزآنلاين؛ سال گذشته حدود هزار هتل جديد در سطح جهان باز شد. ما تعدادي از آنها را از 57 كشور جهان گلچين كرده ايم تا بهترين آنها را شناسايي كنيم. فهرست ما را پيگيري كنيد.

هاويز هوم استي (Howie's HomeStay) در چيانگ مي، تايلند

يك سوئيت، واقع در ويلايي پر از گل و گياه و عتيقه جات كه 30 دقيقه تا مركز شهر چيانگ مي فاصله دارد و مالكين آن مهماني هاي سورپرايز مي دهند. بيل بنسلي طراحي اين سوئيت است كه آن را به سبك صميمي و چوبي مخصوص بالي در تركيب با سبك سنتي تايلندي خلق كرده است.

 


سورين (Surin) در فوكت، تايلند

گردشگاهي است كه تازه نوسازي شده و 87 كلبه و 16 سوئيت در ساحلي با شن هاي سفيد و زيبا دارد. كلبه هاي سفيد و خاكستري چوبي آن توسط اد تاتل طراحي شده اند كه سقف هاي بلند دارند و كفپوش آنها از گرانيت است. ساختمان اصلي آن شبيه معبد است و نماي زيبايي از دريا از تراس رستوران مشخص است.

 


اداهان (Adahan) در استانبول، تركيه

مهمانخانه 56 اتاقه نوسازي شده كه مركز فرهنگي هم دارد و گاهي نمايش هاي زيبايي در آن برگزار مي شود، در گالاتا، منطقه اروپايي استانبول قرار دارد. خانه اربابي قرن نوزدهمي اين منطقه تبديل به هتل هاي شيك شده اند كه اداهان يكي از زيباترين هاي آنهاست. مبلمان اين هتل ساده است و تقريباً چيزي روي ديوار نمي بينيد. دليلش هم تأكيد بر سبك طراحي ونيزي ساختمان است.

 


جورجز (Georges) در استانبول، تركيه

اين هتل يك ساختمان با قدمت يك قرن دارد كه در محله گالاتا، يكي از شيك ترين محله هاي استانبول واقع شده است. در كل 20 اتاق و دو رستوران دارد كه يكي از آنها روي بام است و مناظر شاخ طلايي و شهر قديم از آن پيداست. اتاق هاي آن كفپوش پاركت برزيلي دارند و كاشي آن از كليسايي در استانبول احيا شده اند و سقف بلند و گچبري هايي به شكل گل و بته از ديگر ويژگي هاي آن هستند.

 


دي-هتل ماريس (D-Hotel Maris) در مارماريس، تركيه

اين گردشگاه ساحلي 200 اتاقي در شبه جزيره اژه قرار گرفته است كه 80 مايل از نزديكترين فرودگاه فاصله دارد. ساختمان هتل روي تپه اي واقع شده است كه پر از كاج است. همه اتاق هاي آن منظره زيباي ساحل، صخره ها، خليج هاي كوچك، قايق هاي شناور روي آب و ... را دارند. دكوراسيون اتاق ها با چوب تيره و پارچه هاي سفيد از سادگي زيبايي برخوردار است.

 


فيرمونت گراند هتل كيف (Fairmont Grand Hotel Kyiv) در كيف، اكراين

اين هتل نوساز 258 اتاق دارد و نماي سنگي آن به سبك قرن نوزدهمي است. سالن اصلي آن تماماً شيشه اي است و دكوراسيون داخلي آن شامل گچبري هاي تاجي، پرده هاي حرير، لوسترهاي شمعداني و مبلمان مدل Regency است.

 


هايت كپيتال گيت (Hyatt Capital Gate) در ابوظبي، امارات متحده عربي

هتلي با 189 اتاق كه در طبقات هجدهم تا سي و سوم Capital Gate قرار دارد. كپيتال گيت آسمانخراشي 2 ميليارد دلاري است كه 18 درجه كج است، يعني از برج كج پيزا هم كج تر است. استخر طبقه نوزدهمي آن در فضاي باز قرار گرفته و يك مكانيسم تعادل وزني درست كرده است. يعني ديرك هاي فولادي قطري نمي گذارند كه ساختمان واژگون شود. پنجره هاي آن از سقف تا كف هستند و از طريق آنها مي تواند محله سفارت و جزيره هاي خصوصي و قصرهاي سلطنتي را مشاهده كنيد.

 


گردشگاه جزيره السعديات سنت رجيس (St. Regis Saadiyat Island Resort) در ابوظبي، امارات متحده عربي

اين قصر ساحلي با 377 اتاق در جزيره اي واقع شده است كه لوور و موزه هاي گوگنهايم آينده ابوظبي در آن هستند. كاشي هاي سقف مديترانه اي و ستون هاي رومي با بادگيرهاي ايراني تركيب شده اند. دكوراسيون داخلي اين هتل شامل جزئيات زيبايي همچون كفپوش مرمري، لوسترهاي كريستالي و ... مي شود.

 


رانچو والنسيا (Rancho Valencia) در سانتافه، كاليفرنيا، ايالات متحده

چهل و نه سوئيت و ويلا در ميان زمين هاي چوگان و اسب دواني دره سان ديه گوئيتو قرار گرفته است و 25 مايل از مركز شهر سان ديه گو فاصله دارد. معماري آن به سبك روستايي است و كفپوش ها و سقف چوبي، كاشي هاي سبك مكزيكي و لوسترهاي آهني از ديگر ويژگي هاي دكوراسيون داخلي آن هستند.

 


ماندارين اورينتال (Mandarin Oriental) در سان فرانسيسكو، كاليفرنيا، ايالات متحده

ملك اوليه ماندارين اورينتال در ايالات متحده كه در سال 1987 تأسيس شد، كاملاً نوسازي شده است و حالا 158 اتاق و لابي آن مجدداً طراحي شده اند و يك اسپاي جديد و رستوراني نو در منطقه تجاري سان فرانسيسكو ساخته شده است. پالت رنگي اتاق ها آبي و بژ است.


برگشت به تلکس خبرها